Rzetelna wiedza jest podstawą odpowiedzialnych wyborów. Wspieramy Rodziców i Nauczycieli w świadomym wychowaniu Dzieci i Młodzieży

Przy projekcie realizowanym z Funduszy Programu Młodzież w Działaniu współpracuje z nami 9 twórczych i energicznych osób:

Aneta Antosz

Aneta Antosz.

Pedagog oraz studentka IV roku psychologii na UJ. Obecnie odbywa staż w Ośrodku Twórczej Edukacji Kangur oraz uczestniczy w zajęciach warsztatowych w Cafe Bajarka Kraków. Posiada doświadczenie w prowadzeniu terapii dla kobiet współuzależnionych oraz osób zagrożonych przemocą domową. Interesuje się psychologią zdrowia, terapią uzależnień oraz twórczością. Prywatnie uwielbia teatr, sztukę nowoczesną oraz ciszę z książką w ręku.

W projekcie Nawigator była odpowiedzialna między innymi za logistyczną obsługę konferencji.

Kamil Bluszko

Kamil Bluszko.

Kulturoznawca, student iberystyki i neogrecystyki, jego zainteresowania i pasje łączy w jedno - Morze Śródziemne. Dodatkowo uwielbia uczyć, przez co poszerza swoją widzę z zakresu pedagogiki i metodologii nauczania.

W projekcie Nawigator był odpowiedzialny między innymi za obsługę bazy kontaktów.

Martyna Cyganik

Martyna Cyganik.

Studentka ostatniego roku pedagogiki resocjalizacyjnej na UJ. Kończy Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Współzałożycielka stowarzyszenia o nazwie „Instytut Terapii i Edukacji Społecznej - Stowarzyszenie” działającego w obszarze zdrowia psychicznego. Interesuje się psychosomatyką, terapią tańcem oraz japońskim tańcem Butoh.

W projekcie NAWIGATOR była odpowiedzialna między innymi za działania związane z petycją dotyczącą wprowadzenia edukacji seksualnej w szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na teranie miasta i gminy Kraków.

Karolina Kaduszkiewicz

Karolina Kaduszkiewicz.

Studentka III roku psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od kilku lat wychowawca kolonijny, od kilku miesięcy animator zabaw dziecięcych. Interesuje się seksuologią, coachingiem i szkoleniami. Jako trener porusza się w obszarze public i media relations. Operuje słowem – tego nauczyła ją praca na antenie radiowej. Lubi gadać i pisać. Kocha żeglować i podróżować.

W projekcie Nawigator była odpowiedzialna między innymi za promocję konferencji.

Ewelina Kapała

Ewelina Kapała.

Studentka V roku biologii stosowanej na UR, w pracy magisterskiej zajmuje się kwestią parazytologii przewodu pokarmowego jeleniowatych. Ukończyła kurs pedagogiczny na Politechnice Krakowskiej, odbyła staż w świetlicy szkolnej. Zawodowo interesuje się biologią molekularną. Lubi podróże, tenis, gotowanie.

Kamila Kowaleczko

Kamila Kowaleczko.

Studentka V roku psychologii na UJ, realizuje ścieżkę specjalizacyjną z psychologii klinicznej. Interesuje się terapią zaburzeń psychicznych. Jako badaczka współpracuje przy realizacji projektów badawczych w szkołach. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu terapii zajęciowej. Prywatnie uwielbia jeździć konno. chodzić po górach i podróżować po świecie.

W projekcie NAWIGATOR była odpowiedzialna między innymi za promocję konferencji.

Joanna Nikiel

Joanna Nikiel.

Studentka V roku psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, realizuje ścieżki specjalizacyjne z psychologii klinicznej oraz sądowej. Szkoli się w Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Prowadzi treningi pamięci na Pododdziale Geriatrycznym Kliniki Psychiatrii CM UJ. Prywatnie miłośniczka gór i bluesa.

W projekcie NAWIGATOR była odpowiedzialna między innymi za kontakt z uczestnikami konferencji.

Martyna Sznir

Martyna Sznir.

Studentka V roku psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, zrealizowała ścieżkę psychologii sportu. Interesuje się również psychologią  dzieci i młodzieży. Od lat pracuje jako wychowawca oraz trener tańca współczesnego i fitness. W wolnych chwilach chodzi po górach, biega i ogląda filmy.

W projekcie NAWIGATOR była odpowiedzialna między innymi za promocję petycji dotyczącej wprowadzenia edukacji seksualnej w szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na teranie miasta i gminy Kraków.